Informasjon fra menigheten og lokalt stoff fra Skjerstad kommunedelsutvalg.

onsdag 4. desember 2013

"Skjerstad rundt" på papir... og på nett

Onsdag den 4. desember 2013 ble pakken med det nystartede Skjerstad rundt, menighetsblad for Misvær og Skjerstad menighetet åpnet på menighetskontoret i Misvær av bladets redaksjon. Ikke siden 1990-tallet har menighetene i Skjerstad hatt eget menighetsblad. Bladet vil komme ut i papirform 4 ganger i året. Det vil bli anledning til å tegne abonnement. Den digitale utgaven av menighetsbladet vil etter hvert bli tilgjengelig på denne nettsiden. Papirutgaven er nå utdelt til alle Skjerstads husstander og er å finne i husstandenes postbokser fra torsdag den 5. desember. Er det noen som mot formodning ikke har fått bladet, ta kontakt med menighetskontoret. De som ikke har fått bladet i papirform kan laste det ned HER